85108AGILFT
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Contact Now
85108AGILFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:8
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 24-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 500 MHz
Voltage - Supply : 2.97V ~ 3.63V
Package / Case : 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : HCSL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 85108A
Description : IC CLK BUFFER 1:8 500MHZ 24TSSOP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:8 500 MHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)